Turistler sınırı aştı!

Haber Tarihi : 29.08.2009 12:19:18 Son günlerde turistlerin taşkınlıklarıyla gündeme gelen Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde, bir kuyumcunun güvenlik kamerasına takılan görüntüler şok etkisi yarattı.
A +   A -

 

Gece yarısı eğlenceden dö ; nen bir kadın turistin ana cadde kenarında iç ; ç ; amaşırını sıyırıp tuvalet ihtiyacını giderdiği , başka bir turistin ise elindeki iç ; ki şişesini dü ; kkanın ö ; nü ; ne fırlattığı gö ; rü ; ldü ; .

Aynı zamanda Marmaris Kuyumcular Derneği Başkan Yardımcısı olan Ö ; zcan Bakca ' ya ait Kemal Elgin Bulvarı No : 4 ' te faaliyet yü ; rü ; ten Diana Kuyumculuk ' un dış cepheye dö ; nü ; k gü ; venlik kameralarına son bir hafta iç ; inde yansıyan gö ; rü ; ntü ; ler şaşkınlık yarattı . Gö ; rü ; ntü ; lerde , gece saat 04 . 00 sıralarında eğlenceden dö ; ndü ; ğü ; anlaşılan iki kadın turistten biri , son derece işlek olan ana caddenin kenarında iç ; ç ; amaşırını indirip kapalı olan bir dü ; kkanın kepenklerine tuvaletini yapıyor .

Saat 01 . 30 sıralarında kaydedilen başka bir gö ; rü ; ntü ; de ise yine eğlenceden dö ; ndü ; ğü ; anlaşılan turist kafilesinden bir kadın elindeki iç ; ki şişesini halen aç ; ık olan dü ; kkanın ö ; nü ; ne fırlatıp hiç ; bir şey olmamış gibi yoluna devam ediyor .

' TURİST KALİTESİ DÜ ; ŞTÜ ; '

Diana Kuyumculuk ' un sahibi ve Marmaris Kuyumcular Derneği Başkan Yardımcısı Ö ; zcan Bakca , bir yıl boyunca kameralarına takılan turistlerin rezaletleriyle ilgili gö ; rü ; ntü ; lerden uzun metrajlı film ç ; ıkacağını belirterek , şunları sö ; yledi : &ldquo ; Marmaris ' e 1990 ' lı yıllarda gelen turistlerle şimdikilerin hiç ; bir alakası yok . Turist kalitesi her geç ; en gü ; n dü ; şü ; yor , mü ; şteri portfö ; yü ; kö ; tü ; leşiyor . Yaptıkları rezaletlerin yanı sıra artık dü ; kkanımıza gelen turistlerin iç ; erideki malları ç ; alacağı korkusunu taşıyoruz . O yü ; zden tezgahtarlarımız malları tek tek ç ; ıkarıyor . '


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !