Süleyman Taşkın Mhp Aday Adaylığını Açıkladı

Haber Tarihi : 18.03.2011 05:16:16 Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Fethiye İlçe Teşkilatı eski başkanı Süleyman Taşkın, partisinden milletvekili adayı olduğunu açıkladı.
A +   A -

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Fethiye İlçe Teşkilatı eski başkanı Süleyman Taşkın, partisinden milletvekili adayı olduğunu açıkladı.

2007 seçimlerinde ikinci sıra milletvekili adayı olan Mustafa Taşkın, yeniden aday oldu. MHP Fethiye ilçe teşkilatında adaylığını açıklayan Taşkın’a partililerin ilgisi büyük oldu. Yaklaşık 150 kişilik bir grupla beraber aday adaylığını açıklayan Süleyman Taşkın MHP’yi iktidara getirmek için çalışacaklarını ifade etti.

Taşkın’ın açıklamasında daha önce aday adaylığını açıklayan Tufan Evrenosoğlu ve Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı da hazır bulundu. Kendisi hakkında bilgiler veren Taşkın, aday adayı olma gerekçesini ‘vatandaşlardan gelen yoğun talep’ şeklinde açıkladı. Fethiye’nin 12 beldesi ve 72 köyünde yaşayan insanların sorunlarını bilen ve yaşayan birisi olduğunu ifade eden Taşkın, “Aynı havayı teneffüs eden birisi olarak 12 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği seçimlerinde milletin birliğinin ve kardeşliğinin sigortası olan MHP’den aday adayıyım. Bulunduğum mevki ve makam ne olursa olsun aynı sorumluluk ve disiplinle milletimize şevk ve heyecanla hizmet etme düşüncesindeyim. Bu nedenle milletvekili aday adayı olduğumu huzurunuzda açıklıyorum.” dedi.

Fethiye’nin Karaçulha beldesinde zirai ilaç ve gübre bayiliği yapan Taşkın, 1999 yılında MHP ilçe başkanı olarak görev yaptı. 1964 yılında Eldirek köyünde doğan Taşkın, evli ve iki çocuk babası.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !