Seki Güreşleri Bu Yıl Yapılacak

Haber Tarihi : 22.03.2013 09:28:16 Seki Belediye Başkan Vekili ve Belediye Meclis Üyesi Recep Özgen CHP İlçe Binası’nda geçen yıl yapılmayan Seki Yağlı Güreşleri’nin bu yıl yapılacağını bildirdi.
A +   A -

23’üncüsü düzenlenecek olan Seki Beldesi Yağlı Pehlivan Güreşleri 30-31Ağustos2013 tarihinde yapılacak. Geçen yıl maddi imkansızlıklardan dolayı bu güreşlerin yapılamadığını belirten Seki Beldesi Belediye Başkan Vekili ve Belediye Meclis Üyesi Recep Özgen, beraberinde Meclis Üyesi Nejdet Özdemir ile Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Teşkilatı Binasında açıklamalarda bulundu.

Belediye Meclis Üyesi Recep Özgen, yaptığı açıklamada; “Şimdiye kadar 22 kez yapılan Seki Beldesi Yağlı Pehlivan Güreşleri’nin bu yıl 30-31 Ağustos 2013’te en iyi şekilde yapacağız. Bu güreşler hem beldemizin tanıtımı hem de beldemizin güzelleşmesinde çok önemlidir. Bu güreşi beldemizde bulunan Kösese Mevkii suyu vardır. Bu suyun etrafının çevre düzenlemesi yapacağız. Halkımıza hem ibadet, hem de sosyal faaliyetli bir çevre oluşturacağız” dedi.

Ayrıca kamuoyunda duyulan bazı sözlere de cevap veren Seki Beldesi Belediye Başkan Vekili ve Belediye Meclis Üyesi Recep Özgen, “Bizim meclis üyelerimiz arasında hiçbir sıkıntı yok. Biz belediye kararlarını her zaman oy birliğiyle almaktayız” diye konuştu.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !