Sarıeroğlu; 'Türkiye İçin Büyük Hedeflerimiz, Hayallerimiz Var'

Haber Tarihi : 13.03.2019 21:58:18 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Cumhur İttifakı’nın Muğla’nın Ortaca ilçesindeki seçim bürosunu ziyaret etti.
A +   A -

Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, beraberindeki Muğla Ortaca Belediye Başkan Adayı Alim Uzundemir, önceki dönem Muğla Muğla Büyükşehir ve ilçelerini Ak Parti Belediyeciliği ile tanıştırma hedefinde olduklarını söyledi.Balıkesir Edremit’te yaşanan olayda aslında bu ittifakın gerçekte ne olduğunu, bunların Türkiye’nin değerleri ile asla bağdaşmadığını, niyetlerinin ve arka planda yaptıkları gizli anlaşmaların ayaklarına dolanarak Milletin önüne çıktığını gördük.” dedi.

AK Parti’nin Türkiye için büyük hayalleri olduğunu belirten Sarıeroğlu; “Muğla ve tüm ülkede, vatandaşlarımızın hayat standartlarını yükseltmek istiyoruz. Umutlarını, hayallerini daha güçlü şekilde gerçeğe dönüştürmek için yolumuza devam etmek istiyoruz. Bugüne kadar ülkemizi böldürmedik. Bundan sonrada böldürmeyeceğiz. Her vatandaşımızın oyuna talibiz. Kendi üst yönetimlerinin halini gören CHP’lilerin, İyi Partililerin, Saadet Partililerin de oyuna talibiz. Tüm vatandaşlarımızla bayrağımız altında geleceğe yürümek için çalışmalarımızı yapıyoruz. Tek yürek olmuş bu yönde çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

Muğla Büyükşehir ve ilçelerinin emrinde olacağız.”

Sarıeroğlu ve beraberindeki heyet daha sonra ilçede esnaf ziyaretlerinde bulundu.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !