Sanatçı Esnaf İlk Sergisini Açtı

Haber Tarihi : 19.03.2013 09:27:21 Fethiye Paspatur Çarşısı’nda esnaflık yapan Paspatur Çarşısı Güzelleştirme Derneği Başkanlığı da yapan Cenk Acar’ın “Sanata Bir Adım” isimli karma sergisinin açılışını Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı yaptı.
A +   A -

Fethiye Belediye Kültür Merkezi Salonu girişinde iki gün açık kalacak sergideki eserler göz kamaştırdı. Yağlı boya ve sulu boyanın yanı sıra ebru sanatından da eserlerin bulunduğu serginin açılışına Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’nın yanı sıra Başkan yardımcıları Mehmet Yılmaz Cesur ve Metin Talaş ile davetliler katıldılar. Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı Cenk Acar’ın bu tür bir sanatsal çalışmasının olduğunu bilmiyordum. Kendisinin televizyon ve medya kültürünün bulunmadığını, söylemesinden dolayı kendini mevcut esnaflığının dışında sanata vermiş bir kişi olması dolayısıyla da kutluyorum” dedi

Cenk Acar ise “İlk karma sergisini açtığını, sergisinin iki gün açık kalacağını, 15-16 yıldan buyana resim yaparak boş zamanlarını değerlendirdiğini söyledi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !