Muğla'da ''yılın Kaliteli Okulları'' Ödüllendirildi

Haber Tarihi : 28.03.2013 17:56:16 Muğla'da Yılın Kaliteli Okulları ödüllendirildi.
A +   A -

Muğla'da geleneksel hale getirilen ''Yılın Kaliteli Okulu/Kurumu'' ve ''Yılın Kaliteli Ekibi'' dallarında Muğla ve ilçelerinde dereceye giren okullar ve ekipler ödüllendirildi.

Toplam Kalite Yönetimi ödüllerinden yılın kaliteli okulu/kurumu dalında birinciliği Dalaman Cumhuriyet İlkokulu ve Ortaokulu, ikinciliği Göcek Deniz Temiz İlkokulu aldı.

Yılın kaliteli ekibi dalında ise birinciliği Kavaklıdere Çamlıbel Çatak Köyü İlkokulu, ikinciliği Dalaman Cumhuriyet İlkokulu ve Ortaokulu, üçüncülüğü de Fethiye Güneşli İlkokul ve ortaokulu aldı.

Özel İdare Konferans Salonu'nda düzenlenen törende ödül kazananlara ödülleri Muğla Valisi Fatih Şahin ve İl Milli Eğitim Müdürü Zekeriya Çınar tarafından verildi.

Şahin, okul idarecilerinin faaliyetlerine destek veren öğrenci ve velileri kutlayarak, ''Güzel örneklerin il genelinde yayılması çok önemli. Buradaki arkadaşlarımızın temel felsefesi işlerini severek yapıyor olmalarıdır. Öğrencilerin okullarına severek gitmelerini sağlıyorlar. Öğrencilere ve velilere önemli roller vererek hayatın içine çekmişler'' dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !