Mhp İlçe Başkanı, Chp’Nin Propaganda Filminde

Haber Tarihi : 07.04.2011 MHP Marmaris İlçe Başkanı Gürbüz Gürcoşkun, belki de siyaset tarihinde bir ilke imza atarak, başka bir partinin propaganda görüntülerinde yer aldı.
A +   A -

MHP Marmaris İlçe Başkanı Gürbüz Gürcoşkun, belki de siyaset tarihinde bir ilke imza atarak, başka bir partinin propaganda görüntülerinde yer aldı. CHP Marmaris İlçe Örgütü‘nün, CHP’li Marmaris Belediyesi’nin desteklediği ve ortakları CHP’li meclis üyesi olan yerel bir televizyon kanalına hazırlatılan propaganda filmi internette yayınlandı. Yaklaşık 12 dakikalık filmde MHP‘li Gürcoşkun, CHP’lilerle kol kola yürürken, sloganlar atarken görülüyor.

CHP, önceki yıl 29 Ekim’de, "Cumhuriyet Yürüyüşü" adıyla bir yürüyüş düzenlemiş, herhangi bir siyasi partinin organizasyonu olmadığını öne sürerek diğerlerinden de destek istemişti. Bugüne kadar Marmaris Belediyesi hakkında hiçbir eleştiride bulunmayan MHP İlçe Teşkilatı da destek vererek CHP’nin yanında yer almıştı. CHP, o yürüyüşün görüntülerini de kullanarak 12 dakikalık bir propaganda filmi hazırlattı. Filmde MHP İlçe Başkanı Gürcoşkun, CHP’nin ilçe başkanı, belediye başkanları, il başkanı ve İl Genel Meclisi üyeleriyle kol kola yürüyor, sloganlar atıyor. Görüntülerin yaklaşık 1 yıl önce internete koyulduğu, son günlerde ise CHP’liler tarafından devamlı seyredildiği belirtiliyor.

MHP’den ise konuyla ilgili olarak şu ana kadar bir açıklama yapılmadı.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !