Marmaris'te Marex 2013 Fuarı Kapılarını Açıyor

Haber Tarihi : 12.03.2013 16:54:38 MARFO Fuarcılık tarafından bu yıl 14. kez düzenlenecek Turistik İşletmeler Donanımı, Tekstil, Dekorasyon ve Gıda İhtisas Fuarı (MAREX 2013), ziyaretçilerine kapılarını açıyor.
A +   A -

Beldibi Belediye Başkanı İdris İspirli ve MARFO Fuarcılık Müdürü Volkan Gülcan bu yıl 14. kez düzenlenecek olan fuar hakkında bilgi vermek için basın toplantısı düzenledi.

Fuarın Beldibi’ne katkısına dikkat çeken Beldibi Belediye Başkanı İdris İspirli, ”Marmaris’e kış döneminde ekonomik katkısı olan fuarın önümüzdeki günlerde daha kapsamlı olması için destek veriyoruz. Herkesin bu fuara destek vermesini bekliyoruz” dedi.

MARFO Fuarcılık Müdürü Volkan Gülcan, ise; ”Son yıllarda ekonomik durgunluğun hakim olduğu düşüncesiyle kabuğuna çekilen turizm sektörünün tekrar canlanmaya başlayacağı bir yıl olan 2013’te Marmaris Fuarcılık olarak üzerimize düşen görevi yerine getirdik. Turizm verilerine göre bu sene artacak olan turist sayısı ile orantılı gerçekleşecek olan turistik tesisleşme ve hareketliliğin mutlaka tesislerdeki yenileme ve düzenlemelere de yansıyacağına inanıyoruz. Bu nedenle sektör adına yapılacak olan çalışmalarda otel, kafeterya, bar, restoran ekipmanları ve donanımları sektöründe de Pazar payının artmasına önemli etkilerde bulunacaktır. Yıllardır Marmaris ve Son yıllarda da Fethiye’de düzenlediğimiz fuarlar artık göstermiştir ki bölgemize daha modern ve daha iyi hizmet verecek bir fuar kongre merkezinin acilen inşası gerekmektedir. Bu yapılacak olan fuar ve kongre merkezi hem katılımcılara hem de ziyaretçilere çok daha kaliteli hizmet verilmesini sağlayacaktır" diye konuştu.

MAREX 2013 Bu yıl da 10 binden fazla profesyonel ziyaretçinin katılması beklenen Marex 2013 fuarında turizm işletmeleri, kamu kurum ve kuruluşları, otel, restoran, ve kafeterya sahipleri, 35 farklı sektörde bütün ihtiyaçlarını bulabilecekler. Ziyaretçiler fuara özel kampanyaları ile tesislerini Son teknoloji ürünleriyle donatabilecekler. Marex 2013 14. Turistik İşletmeler, Donanımı, Tekstil, Dekorasyon ve Gıda İhtisas Fuarı yarın saat 11.00’de ziyaretçilerine kapılarını açıp 16 Mart Cumartesi saat 17.00’a kadar açık kalacak .


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !