Marmaris’te İki Kapkaç Olayı Meydana Geldi

Haber Tarihi : 12.08.2011 07:15:18 Muğla’nın Marmaris ilçesinde meydana gelen iki ayrı kapkaç olayında bir turistin cep telefonu çalınırken bir diğer turistin ise çantası çalındı.
A +   A -

Edinilen bilgiye göre; İlk kapkaç olayı Barlar sokağı girişinde meydana geldi. Marmaris’te tatil yapan Hollandalı turist Kevın Vossopel gece barda eğlendikten sonra barın önünde cep telefonu ile fotoğraf çekerken arkasından gelen kapkaçcı cep telefonunu elinde kaparak hızla kaçtı. Neye uğradığını şaşıran turist olayın şokunu atlattıktan sonra polis karakolunda giderek şikayetçi oldu. Polis turistin verdiği eşkal doğrultusunda kapkaçcıyı yakalama çalışması başlattı.

Diğer yandan ikinci kapkaç olayı ise Uzunyalı sahilinde yaşandı. Tatilini Marmaris’te bir otelde geçiren Norveçli turist Merete Skalevik sahilde yürürken arkasından hızla gelen kapkaçcı omzunda asılı bulunan çantasını alarak kaçmaya başladı. Bir süre kapkaççının peşinden koşan Norveçli turist hırsızın izini kaybetti. Polise gelerek yardım isteyen turistin çantasında 110 TL para, Bin TL değerinde cep telefonu ve Bin TL değerinde fotoğraf makinesi bulunduğu öğrenildi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !