Konacık`ta Kur`an Kursu Etkinliği

Haber Tarihi : 28.08.2011 07:08:02 Muğla`nın Bodrum ilçesine bağlı Konacık beldesinde Adayer Kur`an Kursu`na katılan öğrenciler tarafından bir etkinlik düzenlendi.
A +   A -

Kuran kursu öğrencileri tarafından halı sahada yapılan programa; Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Müftüsü Mehmet Yiğit ve çok sayıda vatandaş katıldı.Etkinlikte öğrenciler tarafından Kur`an-ı Kerim ve meali okundu, çeşitli şiirlerin okunmasının yanı sıra ilahiler söylendi, tiyatro gösterileri düzenlendi.İlçe Müftüsü Mehmet Yiğit, "öğrencilerimizi ve hocalarımızı gönülden tebrik ediyorum. Bizi her konuda destekleyen ve her zaman yanımızda olan Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun`a çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun da, şunları söyledi: "Bodrum İlçe Müftülüğümüz Adayer Kur`an Kursu`nu açtığı günden bu yana kız çocuklarımız yüce dinimizi, Kur`an-ı Kerimi öğreniyorlar ve böyle önemli bir gece de düzenledikleri etkinlikle birlikte karşımıza çıktılar. Kendileriyle gurur duyuyorum. Programın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." Düzenlenen etkinlik sonrasında Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun öğrencilere "Sevgi Merkezli Çocuk" adlı bir kitap hediye etti, Kur`an Kursu öğretmenine de bir çiçek takdim etti. Bodrum Müftüsü Mehmet Yiğit de öğrencilere, Kur`an-ı Kerim hediye etti.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !