Karnesini Gösteren, Kitabını Aldı

Haber Tarihi : 08.06.2012 13:10:44 İş Bankası, yaz tatiline giren ilköğretim öğrencilerine “Karneni Göster Kitabını Al” projesi kapsamında, Türkiye genelinde 1 milyon kitap hediye ediyor.
A +   A -

Hediye kitabını almak isteyen öğrencilerin herhangi bir İş Bankası şubesine giderek karnesini göstermesinin yeterli olduğu belirtildi. Banka bu yıl karne hediyesi olarak Türk edebiyatının büyük ustası Sait Faik’in öykülerinden derlenen ve Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları tarafından hazırlanan ‘Sait Faik’ten Çocuklara Hikayeler’ isimli kitabı hediye edecek.

Muğla’nın Ortaca ilçesinde de karnesini alan birçok öğrenci İşbankası’nın önünde uzun kuyruklar oluştururken, karnesini gösteren öğrencilere kitapları banka personeli tarafından teslim edildi. İşbankası’nın kampanyası kapsamında Ortaca’da 1000 kitabın dağıtılacağı belirtildi.

Banka tarafından, 2007-2008 eğitim öğretim yılında başlatılan ve Türkiye’de gerçekleştirilen en büyük kitap kampanyalarından biri olan “Karneni Göster Kitabını Al” kampanyası kapsamında bu yıl da 1 milyon ilköğretim öğrencisine, 1 milyon kitap dağıtılacağı belirtildi .


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !