Hırsızlık Şüphelileri Tutuklandı

Haber Tarihi : 13.02.2018 11:44:02 Muğla’nın Menteşe ilçesi Yeşilyurt mahallesindeki bir evden para ve elektronik eşya hırsızlığı gerçekleşmesinin ardından Menteşe İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan araştırmada üç kişi gözaltına alındı. Üç kişiden ikisi çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
A +   A -

Edinilen bilgiye göre, Yeşilyurt Mahallesinde Yeliz T. isimli vatandaşa ait evde hırsızlık olayının gerçekleştiği, evden 450 TL para, diz üstü bilgisayar ve iki saç kurutma makinesinin çalındığı belirlendi. Menteşe İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin olayın aydınlatılmasına yönelik gerçekleştirdiği araştırma sonrası Vurgun Şahin ve 18 yaşından küçük bir şüpheliyi gözaltına aldı. Şüphelilerin 450 TL parayı harcadıkları, bilgisayarı da 250 TL’ye sattıkları belirlenirken, bilgisayar ve malzemeleri mağdur Yeliz T.’ye teslim edildi.

Menteşe İlçe Jandarma Komutanlığı’nda sorgulamaları tamamlanan iki şüpheli çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklanarak Muğla E Tepi Kapalı Cezaevine gönderildi.