Garnizon Komutanından Veda Ziyareti

Haber Tarihi : 13.08.2011 09:53:09 2003 yılından bu yana Milas’ta görev yapan ve özellikle sporcu kişiliği ile ön plana çıkan Garnizon Komutanı Hava Silah Sistem Albay Coşkun Uçarcılar’ın tayininin İzmir’e çıkması nedeniyle veda edecek.
A +   A -

2003 yılından bu yana Milas’ta görev yapan Garnizon Komutanı Hava Silah Sistem Albay Coşkun Uçarcılar’ın tayininin İzmir’e çıkması nedeniyle, önümüzdeki hafta Milas’ta veda edecek. Tayin dolayısıyla veda ziyaretlerine başlayan Albay Uçarcılar, Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek, veda etti.

Ziyarette uzunca bir süreden bu yana Milas’ta görev yapmaktan son derece mutlu olduğunu ve Milas’tan iyi anılar ve sağlam dostluklarla ayrıldığını ifade eden Albay Uçarcılar, görev süresince Milas Belediyesi ile uyumlu bir işbirliği yakaladıklarını ve bunun için Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a ve belediye personeline teşekkür ettiğini sözlerine ekledi. Milas adına değerli bir çalışma arkadaşının ilçeden ayrılacak olmasından son derece üzüntülü olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Komutanımız Milas’ta iyi izler bıraktı. Kendisi özellikle sporcu kişiliği ile büyük takdir topladı, kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !