Fethiyespor’da Vıp-kombine Kartlar Satışa Sunuldu

Haber Tarihi : 23.08.2011 06:45:21 2011-2012 sezonunda Fethiyespor’un Fethiye’de oynayacağı maçlarda geçerli olan VIP ve Kombine Kartlar satışa sunuldu.
A +   A -

Beton tribündeki protokol tribününe ait VIP kartlar ile yine beton tribünde, protokol kısmının yan tarafında bulunan alanda geçerli olan kombine kartlar kulüp binasından temin edilebilecek

10 Eylül 2011’de başlayacak yeni sezon öncesinde hazırlıklarını sürdüren Fethiyespor, bu sezon Spor Toto 2.Lig’de mutlu sona ulaşmayı hedefliyor. “Hedefimiz şampiyon olarak üst lige çıkmak. Bunun başaramazsak da ilk 5 içinde yer alarak bu iddiamızı play-off’lara taşımak” diyerek sezon başında Fethiyespor’un hedefini açıkça ortaya koyan Kulüp Başkanı İsmail Öztürk, bu zorlu lig maratonunda taraftarın vereceği destekle Fethiyespor’un hedefe çok daha kolay ulaşabileceğini belirtti. Fethiyespor taraftarının geçen yıl bazı maçlarda takımı ateşlediği ve alınan galibiyetlerde büyük pay sahibi olduğunu vurgulayan Başkan İsmail Öztürk “Taraftarımızın desteği ile bu yılı Fethiyespor için en iyi şekilde bitirmeyi istiyoruz. Geçen yılki kadromuzu büyük oradan koruduk ve gerekli transferleri yaparak takımımızı güçlendirdik. Artık sezonun başlamasını bekliyoruz” dedi. Fethiyespor taraftarının satışa sunulan VIP ve Kombine kartlara ilgi göstereceğini umduklarını belirten Başkan İsmail Öztürk “Taraftarlarımız VIP ve Kombine kartları alarak hem takımımıza destek olacaklar hem de maçları kendileri için özel olarak ayrılan koltuklardan rahat bir şekilde izleyebilecekler” dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !