Fethiye'de Acil Tıp Teknisyenleri Stres Attı

Haber Tarihi : 25.03.2013 11:58:38 Fethiye'de Dünya Acil Tıp Teknisyenleri Günü nedeni ile bir araya gelen acil tıp teknisyenleri, canlı müzik eşliğinde stres attı.
A +   A -

Muğla Acil Tıp Teknisyenleri Derneği tarafından düzenlenen geceye Muğla İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, İl Ambulans Servisleri Başhekimi Dr. Emine Önsoy, İl Sağlık Müdür yardımcısı Dr. Ali Burak Mülayim, Fethiye İlçe Sağlık Müdürü Dr. Uğur Çomak ve bölgede görev yapan Acil Tıp Teknisyenleri katıldı.

Etkinlikte Muğla Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Başkanı Neslihan Yılmaz tarafından Muğla İl sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, İl Ambulans Servisleri Başhekimi Dr. Emine Önsoy, İl Sağlık Müdür yardımcısı Dr. Ali Burak Mülayim, Fethiye İlçe sağlık Müdürü Dr. Uğur Çomak’a günün anısına teşekkür plaketleri verildi

Muğla İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, yaptığı açıklamada “Bu gün 22 Mart, Acil Tıp Teknisyenleri günü olarak bir kutlama yapılmakta. Geceye katılmaktan dolayı çok memnunum. Sağlık hizmetlerini daha iyiye götürebilmek adına birlik ve beraberliği pekiştirmek için buradayız. Organizasyonunda emeği geçen ATT Derneği başkanı ve yönetimine çok teşekkür ediyorum. Acil Deniz Ambulansının kısa süre içersinde Fethiye’de de hizmete başlayacağını söyleyerek Bakanlığın Muğla’nın sahil ilçeleri için gerekli bot alımını 2013 yılı içerinde gerçekleştireceğini söyleyerek, bu hizmet kısa süre içersinde Fethiye’de de gerçekleşecektir" dedi

Acil Tıp Teknisyenleri gününü kutlayan Fethiye İlçe sağlık Müdürü Dr. Uğur Çomak da, “Bu gece için dernek yönetimine ve bizi yalnız bırakmayan İl sağlık müdürümüze, müdür yardımcımıza ve il sağlık ambulans başhekimimize, tüm acil tıp teknisyeni arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. bu günler olmalı, bir ekip ruhu ile çalışmaktayız” diye konuştu.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !