Fethiye Ak Parti Seçmenlerle Buluştu

Haber Tarihi : 05.03.2013 09:40:39 AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatı, 13 ay sonra yapılacak olan yerel seçimlerin startlarını Tuzla Mahallesinde düzenlenen etkinlikle başladı.
A +   A -

AK Parti İlçe Teşkilatı, Muğla Büyükşehir ve Fethiye Belediye Başkanlığı seçimlerinin startını 13 ay önceden Tuzla Mahallesinde başlattı. AK Parti Fethiye ilçe başkanı Mustafa Ali Türkan beraberinde İl başkanı Nihat Öztürk, Kadın kolları Fethiye şube başkanı Emrullah Tuna ile birlikte üçer kişilik 80 ayrı gurupla başlattı.Tuzla mahallesini toplam 240 gönüllü partisiyle birlikte dolaşan AK Partililer “Büyükşehire doğru Fethiye” başlıklı broşürle birlikte birer paket kavrulmuş Türk kahvesi dağıttılar. Sokak, sokak kendilerine ayrılan bölgeleri dolaşan Ak partililer Büyükşehir yasasının avantajlarını anlatıp “Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır” düşüncesiyle bir paket kahvede hediye etti.

AK Parti Fethiye ilçe başkanı Mustafa Ali Türkan 13 ay sonra yapılacak yerel seçimlerin ilk çalışmasını Fethiye’de tuzla mahallesinde 3er kişilik 80 ayrı gurupla birlikte başlattıklarını okulların kapanmasına kadar tüm mahalleleri dolaşıp seçmenlere Büyükşehir yasasını anlatacaklarını söyledi.

AK Parti İl başkanı Nihat Öztürk’te Muğla ve tüm ilçelerde seçimlere kadar her ay birer kez uğrayacaklarını 13 ay’da 13 kez halkın ziyaret edileceğini dert ve isteklerinin dinleneceğini söyledi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !