Birol Güven Ve Yasemin Yalçın Ören‘de

Haber Tarihi : 02.08.2011 03:12:44 Yapımcı ve senarist Birol Güven, Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Ören’deki Çökertme bölgesinde, iki parselden oluşan 2B arazisi satın aldı. Arazi üzerine bir butik otel yapmayı düşünen Güven, burada senaryo yazacağını, konaklayacağını ve film çekeceğini söyledi.
A +   A -

Yapımcı ve senarist Birol Güven, Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Ören’deki Çökertme bölgesinde, iki parselden oluşan 2B arazisi satın aldı. Arazi üzerine bir butik otel yapmayı düşünen Güven, burada senaryo yazacağını, konaklayacağını ve film çekeceğini söyledi.

Ören Belediye Başkanı Kazım Turan’ı, “Çocuklar Duymasın” dizi filminin yapımcısı ve senaristi Güven’in yanı sıra ünlü komedyenler Yasemin Yalçın ve eşi İlyas İlbey ziyaret etti. Sahildeki bir otelde Başkan Turan ve eşi Ayşen Turan’la birlikte çay içen grup, daha sonra Çökertme’ye doğru yola çıktı.

Konu hakkında bir açıklama yapan Turan, “Birol Güven‘in, beldemizin farkını fark eden bir yatırımcı olarak Ören‘i seçmesinden dolayı mutlu olduk. Burada yapacağı her yatırım için olanaklar çerçevesinde elimizden geldiği kadar yardımcı olacağız. Kendisinin yeni yeni senaryo ve filmler üretmesine katkı sağlamak istiyoruz. Diğer sanatçı ve yatırımcıların da beldemizi bir kez gördükten sonra ayrılamayacaklarını biliyoruz.” dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !