Başbakan Erdoğan, 15 Ocak’ta Fethiye’ye geliyor

Haber Tarihi : 11.01.2011 05:47:21 Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 15 Ocak Cumartesi günü toplu açılışlara katılmak üzere Muğla’nın Fethiye ilçesine geliyor.
A +   A -Başbakanın Fethiye programı ile ilgili açıklama yapan AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan, ziyaretin Fethiye için olağanüstü önem taşıdığını söyledi. Başbakan Erdoğan’ın, 15 Ocak Cumartesi günü saat 12.30’da Dalaman Havalimanı’nda olacağını söyleyen Türkan, Erdoğan’ın saat 13.00’de Fethiye’ye geleceğini belirtti. Türkan, Başbakan’ın Cumhuriyet Meydanı’nda halka hitaben bir konuşma yapacağını söylerken, aynı zamanda 45’e yakın tesisin toplu açılışını da gerçekleştireceğini kaydetti.
AK Parti İlçe Başkanı Türkan, saat 16.00’da Fethiye’den ayrılacak olan Başbakan‘ın, akşam saatlerinde İstanbul’da olacağını ifade etti. Türkan, Başbakanın ziyaretinin Fethiye için büyük önem taşıdığını tekrarladı. Başbakanın genelde toplu açılışlar için il merkezlerini tercih etmesine rağmen, cumartesi günü Fethiye’ye geleceğini anlatan Türkan, “Fethiye’ye uzun yıllardır bir başbakan gelmiyordu. Genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan da en son 2002 seçimlerinde ilçemize gelmişti. Bu, Fethiye için büyük bir onurdur.” ifadelerini kullandı.

KÖYLERDEN ARAÇ KALDIRILACAK
Başbakan’ın Fethiye ziyareti ile ilgili, teşkilat olarak tüm hazırlıkların yapıldığını açıklayan AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan, programa 30 bin kişinin katılmasını beklediklerini söyledi. Ayrıca, 9 bin Türk bayrağı siparişi verdiklerini aktaran Türkan, köylerden Fethiye’ye gelecekler için de araç kaldıracaklarını sözlerine ekledi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !