Atatürk köşesi göz kamaştırıyor

Haber Tarihi : 21.11.2009 04:45:21 Okul binasının girişine, Bodrum Lisesi Okul Aile Birliği tarafından yaptırılan Atatürk köşesi göz kamaştırıyor.
A +   A -

Bodrum Lisesi Okul Aile Birliği tarafından okul binasının girişinde farklı konuları içeren bakırdan rölyef çalışması ile yaptırılan Atatürk Köşesi, öğrencileri de çok mutlu etti.

Bodrum Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Halil Yılmaz, okul müdürü Turgay Kılavuz ile görüşmeleri sırasında karar alınarak böyle bir çalışmanın yapıldığını söyledi. Halil Yılmaz konu ile ilgili olarak “Okulumuza en güzel şekilde Atatürk Köşesi hazırlamak için aldığımız kararla araştırma yapmaya başladık. İnternet üzerinden Mersin’de bulunan ve bakırla ilgili çalışmalar yapan sanat evine ulaştık. Yaklaşık 15 bin TL’ye mal olan çalışma sonunda okulumuza güzel bir Atatürk Köşesi kazandırdık. Bundan dolayı çok mutluyuz. Okul müdürümüze ve bizlere destek olan kamu kurum ve kuruluşlarına çok teşekkür ederim” dedi.

Okulda öğretmen odası içinde de bir Atatürk Köşesi yaptırıldığı öğrenilirken, okul girişindeki Atatürk köşesinde Atatürk İlke ve İnkılaplarının yansıtıldığı ve veciz sözler yer aldı.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !