Apaçilere “Apaçi” Plaketi

Haber Tarihi : 15.03.2013 10:18:53 Fethiyespor’un Apaçi Taraftar Topluluğu için, CHP İlçe Başkanı Emrah Doğu yemek düzenledi.
A +   A -

Fethiyespor Apaçi Taraftar Topluluğu’nun geçtiğimiz yıl Futbol Federasyonu tarafından “Fair play” ödülü ile ödüllendirilmesi nedeniyle CHP Fethiye İlçe Başkanı Emrah Doğu bir yemek düzenledi.

Yemekte Apaçi Taraftar Topluluğu Tribün Lideri Murat Bayat’a bir teşekkür plaketi sunuldu. Yemeğe ilerleyen saatlerde Fethiyespor Başkanı İsmail Öztürk de iştirak etti. Boğaziçi Restaurant’ta gerçekleşen yemeğe Apaçi Taraftar Topluluğu’ndan yaklaşık 70 kişi katıldı.

CHP İlçe Başkanı Emrah Doğu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, taraftarları kapıda karşılarken, yemekte Fethiyespor Taraftarlar Derneği Başkanı Alper Samurkaş ve kuruculardan Mert Demir’de yer aldı

Taraftarların yemek boyunca Fethiyespor şarkıları söylemesi dikkat çekerken bir ara “başkan bizi Sarıyer maçına uçakla uçur” sloganları atılıca CHP İlçe Başkanı Emrah Doğu maça kendisinin de gideceğini, 10-15 kişilik bir taraftar gurubunu uçakla götürebileceğini söyledi.

Bu söz Apaçileri sevince boğarken Emrah Doğu üzerinde “Apaçi” resmi bulunan plaketi Tribün Lideri Murat Bayat’a sunduğunda coşku büyüdü. CHP İlçe Başkanı Emrah Doğu geçtiğimiz yıl Fair- Play ödülü alan taraftarlarımızı tebrik etmek istedim. Bu yılda şampiyon olma yolunda iddiası bulunan Fethiyespor’a büyük destek gösteren Apaçi Taraftar Topluluğu’nun Fethiye için önemini bir kez daha vurgulamak istiyorum. Tüm Türkiye’de örnek taraftar gurubu seçilen Apaçilerimizi kutluyorum” dedi.

Tribün Lideri Murat Bayat ise Fethiyespor atkısı hediye ettiği gecede “Fethiyespor bu yıl şampiyon olacaktır. Fethiyespor’u desteklemeyi sürdüreceğiz. Başkan Doğu’nun 10-15 taraftarı uçakla Sarıyer maçına götürme sözü vermesi içinde teşekkür ediyoruz” dedi

Apaçi Taraftar Gurubu kurucularından Mert Demir ise “Merhum taraftarlarımız Cinayet Ali ve Arnavut Ayhan’ı bir kez daha anıyoruz. Fethiyespor bizim her şeyimiz” diye konuştu.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !