Ak Parti Muğla İl Başkanlığı 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma Günü Etkinlikleri Kapsamında Kurşunlu Camisi Önünde Vatandaşlara Lokma Dağıttı

Haber Tarihi : 18.03.2013 16:16:23 AK Parti Muğla İl Başkanlığı 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma günü etkinlikleri kapsamında Kurşunlu Cami önünde vatandaşlara lokma dağıttı.
A +   A -

Programa, partililerin yanı sıra vatandaşlarda ilgi gösterdi. AK Parti İl Başkanlığı Halkla İlişkiler Başkanı Ozan Balcı, gazetecilere yaptığı açıklamada, Muğla ve ilçelerinde yapılacak etkinliklerle Çanakkale'de destan yazan şehitleri saygıyla anacaklarını söyledi.

Muğla'da şehitler için lokma döktürdüklerini ve akşam namazından sonra mevlit okutacaklarını belirten Balcı, ''Kurtuluş Savaşı'na ve nihayetinde Türkiye Cumhuriyeti'ne giden yolda çok önemli bir kilometre taşı olan Çanakkale Zaferi tarihte eşine az rastlanan en büyük kahramanlık destanlarından biridir. Şehitlerimizin armağanı olan bu topraklara, damarlarında asil kan dolaşan halkımız bugüne kadar sahip çıkmıştır. Bundan sonra da canından aziz tuttuğu bu kutsal emaneti koruyacaktır'' dedi.

Muhabir: Durmuş Genç

Yayıncı: Hızır Hacısalihoğlu


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !