Ak Parti Marmaris İlçe Danışma Kurulu Toplantısı

Haber Tarihi : 14.02.2012 AK Parti Marmaris İlçe Danışma Meclisi toplantısı AK Parti Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk’ün katılımıyla yapıldı.
A +   A -

Ak Parti Marmaris İlçe Başkanlığı 'nda yapılan toplantıya, Ak Parti Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk, İçmeler Belediye Başkanı Zeki Eren, AK Parti ilçe yönetim kurulu üyeleri, , ilçe kadın kolları ve gençlik kolları katıldı.

İlçe Başkanı Kadem Mete 'nin izinde olması nedeniyle Ak Parti Hukuk ve Siyasi İşler Başkanı Hasan Engin başkanlığında yapılan toplantıda ilçe ve beldelerin sorunları masaya yatırıldı.

Toplantıdan önce bir konuşma yapan Ak Parti Muğla il Başkanı Nihat Öztürk amaçlarının dinamik ve heyecanlı bir teşkilat oluşturmak olduğunu belirtti.

Öztürk, “Kongre süreçlerini bitirmek üzereyiz. Önümüzde bir tek il kongresi kaldı. İlçe yönetimlerinde bazı değişikliklere gittik. Amacımız daha dinamik teşkilatlar oluşturmak. Başbakanımızın 2023 hedeflerine uygun bir anlayışla hedeflerimize doğru yürümek istiyoruz. Hem Marmaris Belediyesi 'ni hem de Muğla Büyükşehir Belediyesi 'ni kazanmak istiyoruz. Marmaris 'e yakışan bir belediye başkanı belirleyeceğiz. Başarılarımızın taçlanması için 2014 'te yapılacak yerel seçimlerde belediyeleri kazanmamız lazım” diye konuştu.

“VATANDAŞIMIZIN GÖNLÜNÜ ALMAYA GELİYORUZ”

İl Başkanı Öztürk halkla bütünleşerek onların sorunlarını dinleyerek başarılı işlere imza atmaya devam edeceklerini söyledi. Öztürk; “Rakamlarla işimiz yok. Amacımız vatandaşımızın sorunlarına, dertlerine çare bulmak, onlarla iç içe olmaktır. Marmaris 'i daha iyi bir kent, daha iyi iş imkanlarına sahip marka bir kent haline getirmek istiyoruz” diye konuştu.İl Başkanlığı için tekrar aday olma konusunda ise Öztürk, “Genel merkezimiz kimi uygun görürse onu başkan yapar. Bizim koltuk sevdamız yok. Başkan olayım yada olmayayım hizmetimiz devam edecektir” dedi.Açıklamanın ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !