11 Yıllık Kıyafetle Sahne Aldı

Haber Tarihi : 29.08.2017 17:53:41 Muğla’da Yalıkavak Mahallesi’nde bulunan bir beachte 11 yıllık kıyafetiyle sahne alan Demet Akalın, kendini parfüm yağmuruna tuttu.
A +   A -

Akalın’ın sahne öncesinde oldukça keyifli olduğu gözlendi. Demet Akalın sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. Soruları yanıtlarken parfümüne sarılan ve tepeden tırnağa kendisini parfüme boğan Akalın, giymiş olduğu sahne kıyafetini ise 11 yıl önce yakın bir dostundan aldığını söyledi.

Sandıktan çıkardığı 11 yıllık emektar kıyafeti ile kendisi için söylenen "Tutumlu Demet" sözünü bir kez daha doğrulamış oldu.

"KURBAN KESECEĞİM AMA EVE SOKMAYIP İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DAĞITACAĞIM"

Her yıl olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da kurban keseceğini dile getiren Akalın, yine her bayram olduğu gibi bunu evine sokmak yerine ihtiyaç sahiplerine dağıtacağını ifade etti.

Yaklaşık 2 saat kaldığı Yalıkavak Tren Beach sahnesinde kendisini dinlemeye gelen misafirlerine tam anlamıyla bir müzik ziyafeti çeken güzel sanatçı, enerjisi ile de parmak ısırttı. Bayram programının da son derece yoğun olduğuna vurgu yapan Akalın "Bodrum, Çeşme, Didim ve İzmit’te sahne alacağım. Vallahi beni paylaşamıyorlar" dedi.

Sahnesinin sonlarına doğru erkek hayranlarına ve dinleyicilerine de seslenen başarılı popçu "Kızlara tek taşı siz almayın, bırakın çalışıp kendileri alsınlar" sözleri ile tavsiyelerde bulundu.

(Eren Ayhan /İHA)


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !